-
  Si ti shohim te dhenat e pc
 


1 Se pari shkojna ne --My computer-- pastaj klikojna me tastin e djatht te mausit dhe shkojna ne opcionin  –Properties—


2 Ose duke shkuar ne –Start—Run—e shenojna dxdiag
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=